logo
logo
دیپلماسی فرهنگیِ ترازِ چهل واره ی دوم انقلاب اسلامی
  • 1401/09/01 - 09:35
  • 1296
  • : 1 دقیقه
سرپرست اداره‌کل مبادلات فرهنگی و سازمان‌های بین‌المللی خبر داد:

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان سینمایی و سمعی بصری

مصطفوی از امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان سینمایی و سمعی بصری در راستای اجرایی‌سازی مفاد اسناد همکاری‌های فرهنگی بین‌المللی ایران با سایر کشورها در حوزه فیلم و سینما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حمید مصطفوی، سرپرست اداره‌کل مبادلات فرهنگی و سازمان‌های بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اعلام این خبر، گفت: این تفاهم نامه با هدف مدیریت، سیاست گذاری، برنامه ریزی، گسترش تعاملات، هم افزایی، کاهش موازی کاری‌ها، ارتقای کیفیت و افزایش کمیت در زمینه صنعت تصویر در گستره بین‌المللی منعقد می‌شود.

وی اظهار داشت: طراحی، پشتیبانی، تامین محتوا و اجرا برای ارائه تولیدات صنعت سینما در مجامع بین‌المللی، مشارکت در برگزاری هفته‌ها و روزهای فیلم و حضور در جشنواره‌های داخل و خارج از کشور و تولید و عرضه تجاری فیلم‌های سینمایی نیز از جمله مفاد این تفاهم نامه است.

مصطفوی تأکید کرد: سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سازمان سینمایی و سمعی بصری در زمینه‌های برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه فیلم و سینما و حضور فعال و مؤثر سینماگران و هنرمندان شاخص ایرانی در جشنواره‌های بین‌المللی همکاری می‌کنند.

سرپرست اداره‌کل مبادلات فرهنگی و سازمان‌های بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: این تفاهم نامه به افزایش سهم بازار محصولات صنعت سینمای ایران در سطح بینالملل خصوصاً در کشورهای هدف با استفاده از ظرفیت سازمان امور سینمایی و سمعی بصری کمک بسزایی خواهد داشت.

مصطفوی خاطرنشان کرد: امیدواریم با امضای این تفاهم نامه همکاری‌های فی مابین رونق بیشتری پیدا کند و در راستای پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم‌های استواری برداشته شود.

انتهای پیام/

م. صبوری

م. صبوری

.

Copyright © 2022 icro.ir , All rights reserved