logo
logo
دیپلماسی فرهنگیِ ترازِ چهل واره ی دوم انقلاب اسلامی
  • 1401/09/20 - 08:31
  • 780
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تفسیر سوره روم در سی‌وپنجمین کلیپ قرآنی نیجریه

سی‌وپنجمین کلیپ «پنچشنبه‌ها زندگی خود را قرآنی کنیم» با تفسیر آیه 9 تا 13 سوره روم به همت رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نیجریه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به منظور معرفی و شناساندن تعالیم اصیل قرآن کریم و قرائت صحیح این کلام الهی و تفسیر و برداشت درست و یکسان از آن توسط آحاد ملت در سراسر جهان به ویژه در جامعه مخاطب، رایزنی فرهنگی کشورمان در نیجریه در نظر دارد از این پس هر پنجشنبه با موضوع «پنچشنبه‌ها زندگی خود را قرآنی کنیم» مجموعه کلیپ‌های قرآنی تولید شده در داخل کشورمان را تهیه و در فضای مجازی و صفحات اجتماعی خود و سایر شبکه‌های مرتبط با این نمایندگی، منتشر کند.

مجموعه پیشرو که سی‌وپنجمین مجموعه از مجموعه کلیپ‌های مورد نظر است، از آیه 9 تا 13 سوره روم قرائت شده و به زبان انگلیسی مورد تفسیر قرار می‌گیرد و در پایان هر مرحله از قرائت، بصورت خلاصه به نکات کلیدی و موضوعات اصلی آیات قرائت شده با عنوان «آنچه از این آیات می‌آموزیم» اشاره می‌شود و مدت این کلیپ 10 دقیقه است.  

شایان ذکر است این کلیپ قرآنی در بستر فیسبوک و یوتیوب و سایر شبکه‌های مرتبط به زبان انگلیسی توسط رایزنی فرهنگی کشورمان، بارگذاری و منتشر شده است.

انتهای پیام/

م. صبوری

م. صبوری

نظرتان را بنویسید.

Copyright © 2022 icro.ir , All rights reserved