منو اصلی
اخبار > تقدیر از هنرجویان خانه فرهنگ ایران در جشنواره «سلام بر شهیدان وطن» پاکستان


  چاپ        ارسال به دوست

تقدیر از هنرجویان خانه فرهنگ ایران در جشنواره «سلام بر شهیدان وطن» پاکستان

هنرجویان خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد سند موفق به کسب عناوین اول تا سوم رشته نقاشی جشنواره فرهنگی و هنری «سلام بر شهیدان وطن» پاکستان شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، احمد عبداله‌پور، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد پاکستان با اعلام این خبر، گفت: خانه فرهنگ ایران یکی از مهمترین و قدیمی‌ترین مراجع آموزشی در رشته‌های هنری (نقاشی، مجسمه‌سازی و خوشنویسی) شهر حیدرآباد است و به همین دلیل حضوری فعال در اکثر جشنواره‌های فرهنگی و هنری شهر حیدرآباد دارد.

وی ادامه داد: از این رو، خانه فرهنگ ایران با حضوری مؤثر در دومین جشنواره هنری «سلام بر شهیدان وطن» که به مناسبت گرامیداشت شهیدان ارتش پاکستان در دانشگاه سند برگزار شد، موفق به کسب عناوین اول تا سوم رشته نقاشی شد.

مسئول خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد افزود: از سوی خانه فرهنگ ایران سه هنرجو به نام‌های خانم‌ها اعلایته، حور عین و مریم در این جشنواره شرکت کردند که به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم رشته نقاشی شدند.

بنابر اعلام این خبر، به منظور تقدیر و تشویق نامبردگان، هدایایی از سوی مسئول خانه فرهنگ کشورمان در حیدرآباد به آنها تقدیم شد.

انتهای پیام/ص


١٠:٤٥ - 1398/09/17    /    شماره : ٧٣٩٥٤٤    /    تعداد نمایش : ١٠٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج