logo
logo
دیپلماسی فرهنگیِ ترازِ چهل واره ی دوم انقلاب اسلامی
  • 1401/06/29 - 09:14
  • 62
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

جشنواره فیلم‌های ایرانی در دانشگاه مولانا آزاد شهر اورنگ‌آباد برگزار می‌شود

در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه مولانا آزاد شهر اورنگ‌آباد و خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی، جشنواره فیلم‌های ایرانی (5 تا 7 مهرماه) برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، جشنواره فیلم‌های ایرانی (5 تا 7 مهرماه) با حضور فرهیختگان، شخصیت‌های فرهنگی هند و کامران نژادلطفی، سرپرست وابستگی فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در بمبئی برگزار می‌شود.

به همین منظور، نشستی برخط برای هماهنگی‌های بیشتر این جشنواره برگزار شد. فاروقی، رئیس دانشگاه مولانا آزاد شهر اورنگ‌آباد اظهار داشت: با توجه به تفاهم نامه‌ای که فی مابین این دانشگاه و خانه فرهنگ ایران به امضاء رسیده است، برای ما مایه افتخار است که در اولین گام جشنواره فیلم‌های ایرانی را برگزار کنیم.

نژادلطفی نیز در سخنانی، گفت: خانه فرهنگ ایران در بمبئی تاکنون فعالیت‌های گوناگونی برای گسترش روابط فرهنگی دو کشور دوست ایران و هند انجام داده است که در این میان، جشنواره‌های فرهنگی برای شروع همکاری‌های بیشتر در آینده در زمینه ارتباطات علمی و فرهنگی گام خوبی محسوب می‌شود.

در ادامه، دست اندرکاران جشنواره درباره چگونگی برگزاری و زمان افتتاحیه و اختتامیه و همچنین، زمان بندی فیلم‌ها بحث و تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/ص

م. صبوری

م. صبوری

نظرتان را بنویسید.

Copyright © 2022 icro.ir , All rights reserved