logo
logo
تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین
  • 1401/04/04 - 15:23
  • 384
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تمدید مهلت ثبت‌نام رویداد «از ایران» تا 10 تیرماه + فیلم

در راستای استقبال متقاضیان از رویداد «از ایران»، مهلت شرکت در این رویداد تا 10 تیرماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، فعالان، مستعدان و ایده پردازان حوزه فرهنگی تا روز جمعه، 10 تیرماه فرصت دارند نسبت به ثبت‌نام خود در طرح «از ایران» به پایگاه اینترنتی aziran.icro.ir مراجعه کنند.

در اجرای این طرح، پنج محور قرآن و ‌تبلیغات دینی، رسانه، صوت و تصویر، هنر و صنایع خلاق، آموزش، علم و فناوری و  صنایع دستی و گردشگری اعلام شده است.

این طرح شامل متقاضیانی می‌شود که در داخل کشور دارای محصول و ایده‌ای هستند، اما به دلیل شناخت ناکافی از قوانین بین‌الملل و مقرارت داخلی کشورهای دریافت کننده موفق به عرضه محصول خود نشدند.

به همین جهت، نهادها و متولیان این حوزه همواره سعی دارند که بستر مناسبی برای انجام این فعالیت مهم فرهنگی ـ اقتصادی برای فعالان، مستعدان و ایده پردازان حوزه فرهنگی خود فراهم آورند.

فعالانی که در یکی از محورهای فوق ایده داشته باشند می‌توانند در این طرح ثبت نام و طرح خود را ارایه دهند.

این طرح شامل افراد حقیقی و حقوقی است و به سه شیوه ثبت نام می‌شود؛ فرد متقاضی این طرح، دارای ایده داشته باشد، فعالیت یا خدمتی انجام بدهد و یا محصولی دارند و نیازمند حمایت نهاد و سازمانی برای عرضه آن در محیط بین‌الملل را دارد.

شناسایی ظرفیت‌ها در کشورمان، گسترش حوزه صادرات محصولات فرهنگی در عرصه بین‌الملل و حمایت از استعدادها و ایده‌های برتر از جمله اهداف اجرایی شدن این طرح است.

همچنین، طرح‌های برگزیده این رویداد در نمایشگاه‌ها و برنامه‌های فرهنگی خارج از کشور معرفی و عرضه خواهند شد و علاوه بر حمایت از برگزیدگان برای معرفی ایده‌های خود، جوایز ارزنده مادی و غیرمادی به آنان اهدا خواهد شد.

بنابر این گزارش، ایده‌ها، فعالیت‌ها و شرکت‌های نوآفرین (استارتاپ) فرهنگی در قالب طرح «از ایران» به همت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با هدف معرفی در عرصه بین‌الملل، حمایت می‌شوند.

انتهای پیام/ص

م. صبوری

م. صبوری

نظرتان را بنویسید.

Copyright © 2022 icro.ir , All rights reserved