منو اصلی
اخبار > اعزام استادان زبان فارسی دانشگاه‌های بنگلادش به ايران


  چاپ        ارسال به دوست

به منظور شركت در دوره دانش‌افزایی صورت مي‌گيرد؛

اعزام استادان زبان فارسی دانشگاه‌های بنگلادش به ايران

4 تن از استادان زبان فارسی در بنگلادش از دانشگاه‌های راجشاهی و داکا، برای شرکت در دوره دانش‌افزایی مدرسان زبان فارسی که از سوی بنیاد سعدی برگزار خواهد شد، شركت مي‌كنند.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، کمال‌الدین، نذرالاسلام و سید ابوعبدالله، استادان و مدرسان زبان فارسی در دانشگاه راجشاهی و نيز احسن الهادی، مدرس زبان فارسی دانشگاه داکا، به همت رايزني فرهنگي ايران در دوره دانش‌افزايي مدرسان زبان فارسي بنياد سعدي، شركت خواهند كرد.

اين استادان زبان و ادبيات فارسي در آستانه عزیمت به ايران با حضور در رایزنی فرهنگی كشورمان با سيد موسي حسيني، رايزن فرهنگي ايران در بنگلادش ديدار كردند. رایزن فرهنگی كشورمان در اين ديدار درباره برنامه‌های آموزشی بنیاد سعدی براي ارتقاي سطح دانش استادان توضیحات لازم را ارايه داد.

وي همچنين گفت: برگزاری دوره دانش‌افزایی ویژه استادان، تأثیر بسزایی در هماهنگی روش آموزش و روزآمدسازی اطلاعات استادان در مسایل مربوط به آموزش زبان فارسی و ایران‌شناسی، به همراه خواهد داشت.

حسيني در ادامه استقبال مناسب استادان فارسی بنگلادش برای شرکت در دوره دانش‌افزایی را مورد تمجيد قرار داد و گفت: بدون تردید شرکت شما در این دوره در آشنایی‌تان با جدیدترین متد آموزش زبان فارسی و همچنین شناخت هرچه بهتر از ایران امروز کمک خواهد كرد.

در ادامه این دیدار، استادان زبان فارسی از توجه ویژه مسئولین جمهوری اسلامی ایران در فراهم سازی برگزاري دوره دانش‌افزایی استادان زبان فارسي قدرداني كردند.

همچنين در این ديدار برخی مشکلات موجود در روش آموزش زبان فارسی در دانشگاه‌های بنگلادش مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

انتهاي پيام/ش

 

 


١٢:٣٤ - 1397/04/25    /    شماره : ٧٠٩١٢١    /    تعداد نمایش : ٦٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج