منو اصلی
اخبار > دیدار رييس اتاق بازرگانی لاهور با رایزن فرهنگی کشورمان


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رييس اتاق بازرگانی لاهور با رایزن فرهنگی کشورمان

رييس اتاق بازرگانی و تجارت لاهور در ديدار با وابسته فرهنگي كشورمان، درخواست رسمي خود مبني بر شركت محصولات فرهنگی و هنری و صنایع غذایی ایران در نمايشگاه بین‌المللی بازرگانی و تجارت لاهور را ارايه داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، فلاحت عمران، رییس اتاق بازرگانی و صنعت بانوان در لاهور، قیصر شیخ، مدیر سابق اتاق بازرگانی و شکیلا احمد، مدیر امور نمایشگاه‌های بین‌المللی اين اتاق، با علی‌اکبر رضایی‌فرد، وابسته فرهنگی ایران در لاهور، ديدار و گفت‌وگو كردند.

فلاحت عمران در اين ديدار گفت: با لحاظ مشترکات عدیده تمدنی و به ویژه فرهنگی، مایلیم که صادرکنندگان کالاهای تولیدشده در ایران، محصولاتشان را در نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی و تجارت لاهور که حدود سه ماه بعد برگزار خواهد شد، عرضه كنند. در این خصوص خواهان همکاری و حمایت خانه فرهنگ ايران براي عرضه و فروش محصولات فرهنگی، هنری، از جمله صنایع دستی، پوشاک بانوان و صنایع غذایی ایران هستیم.

سپس شکیلا احمد، مدیر امور نمایشگاه‌های بین‌المللی اتاق بازرگانی و صنعت بانوان در لاهور با اشاره به استقبال مردم لاهور از برگزاری جشنواره غذاهای ایرانی طی سال‌های قبل، در خصوص عرضه و فروش محصولات غذایی ایران در لاهور مطالبی را بيان كرد.

در ادامه علی‌اکبر رضایی‌فرد، وابسته فرهنگي ايران در لاهور پاكستان با استقبال از همکاری در زمینه‌های فرهنگی و هنری، گفت: برگزاری جشنواره‌های مختلف و متعدد به صورت متقابل، یکی از بهترین مسیرهای شناخت متقابل دو ملت از تحولات اقتصادی و اجتماعی جوامع یکدیگر است.

وي افزود: در صورت رفع موانع دیوانسالاری، حقوقی و گمرگی، صادرکنندگان ایرانی و کارآفرینان عرصه فرهنگی، مایل به عرصه و فروش محصولات تولیدی خود در پاکستان هستند.

انتهاي پيام/ش

 

 


١٥:٥٤ - 1397/02/29    /    شماره : ٧٠٥٦٥٦    /    تعداد نمایش : ١٧٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج